NORDline 🇪🇺 chladiaca, mraziaca aj vykurovacia technika je súčasťou skupiny TEFCOLD Group, ktorá zahŕňa viac ako 120 zamestnancov v 5 krajinách.

Široké portfólio výrobkov značky NORDline zahŕňa predovšetkým chladiacu a mraziacu techniku pre gastro prevádzky, vykurovacie zariadenia ako sú tepelné čerpadlá, solárne panely alebo klimatizácie. Produkty sú jedinečné svojou variabilitou vyhotovenia, moderným dizajnom a predovšetkým vynikajúcim pomerom cena / kvalita. S výrobkami tejto značky získate okrem iného aj prvotriedny záručný a pozáručný servis, bezproblémovú dostupnosť náhradných dielov a profesionálnu starostlivosť.

V našej ponuke nájdete chladničky, mrazničky, predajné vitríny, stavebnicové boxy, šokery a ďalšie zariadenia do reštaurácií, hotelov, kaviarní, cukrární, fast foodov, jedální a ďalších.

HISTÓRIA:
Tradičné a profesionálne skúsenosti najmä v oblasti chladiacej a mraziacej techniky spoločnosti siaha až do roku 1990, kedy pán Jaroslav Nosräti začal podnikať v oblasti servisu a predaja chladničiek a mrazničiek.

K 1. augustu 2020 sa spoločnosti NOSRETI veľkoobchod s.r.o. a NOSRETI SK, s.r.o. stali členmi dánskej skupiny TEFCOLD Group, ktorá uzavrela dohodu o ich prevzatí s majiteľom spoločnosti.


    Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

    Košík

    close