Noc Deň

Značka Hendi 🇪🇺 Food Service Equipment je jeden z najväčších celosvetových dodávateľov a výrobcov cateringového vybavenia, kuchynských potrieb.
V šesťdesiatych rokoch sa v zamerali na výrobu riadu z nerezu pre domáce použitie. Podstatne rozširuje sortiment a začína sa špecializovať na zákazníkov z oblasti pohostinstva.
V súčasnosti ponúka takmer kompletný sortiment ktorý možno rozdeliť do dvoch kategórii: kuchynský inventár a technológie pre profesionálnu kuchyňu. Široká ponuka z viac ako 4000 produktov, ktoré boli navrhnuté pre profesionálnu gastronómiu. Medzi veľkým množstvom produktov, ktoré ponúka môžte nájsť profesionálne kávovary, elektrické a plynové spotrebiče, grily, fritézy, malé kuchynské spotrebiče, porcelán a príbory.

Firma a značka Hendi má 7 centrálne európske sklady Holandsko, Rakúsko, Rumunsko a Poľsko, Taliansko, Grécko a Británia z ktorých k nám putuje množstvo tovaru.

Zároveň má Hendi aj svoje kvalitatívne podskupiny a zároveň aj iné značky, ktoré patria pod skupinu: Revolution, Arktic, Arcoroc, BarUP, FineDine alebo Grafen


    Zobrazených 1–30 z 1900 výsledkov

    Košík

    close