Sledujte Gastrokuchyne aj na TV Markíza

Sme partnerom gastronomickej šou Na Nože

Na obrazovkách Televízie Markíza môžu diváci sledovať tretiu sériu úspešnej reality šou z gastronomického prostredia – Na nože. Gastrokuchyne.sk sú už druhú sériu partnerom relácie a reštauráciám, ktoré sa dostali do problémov, poskytujú nové vybavenie do kuchyne.

Ak ste ešte reláciu Na nože nevideli, ale v minulosti ste sledovali jej českú verziu “Áno, šéfe!” so Zdenkom Pohlreichom, či tú slovenskú s Jaroslavom Žídkom, určite viete, o čom je reč.

V staro-novej relácii podáva šéfkuchár Martin Novák so svojím tímom pomocnú ruku reštauráciám, ktoré sa dostali do problémov. Má na svojom konte viaceré prestížne ocenenia a okrem toho je vždy priamočiary a má vysoké požiadavky na kvalitu jedla.

Relácia Na nože umožňuje divákom nahliadnuť do zákulisia reštaurácií, ktoré z rôznych dôvodov zažívajú krízu, či dokonca stoja na pokraji zániku. Martin Novák sa snaží týmto podnikom pomôcť a priniesť nový vietor do plachiet.

Sme radi, že súčasťou uplynulých dvoch sérií sú aj Gastrokuchyne.sk. Podnikom bojujúcim s existenčnými problémami dodávame vybavenie, ktoré im môže pomáha reštartovať prevádzku a zlepšiť ponúkané služby.

Nenechajte si ujsť gastronomické zážitky z trošku iného súdka a pozrite sa, ako fungujú slovenské reštaurácie v zákulisí. Sledujte nové epizódy relácie vždy v stredu o 20.30 na TV Markíza. Všetky predchádzajúce epizódy si môžete pozrieť v archíve na Voyo.sk.

Gastrokuchyne.sk nie sú len e-shop. Je to záruka kvality a spojenie tradície s modernou technikou. Sme špecialisti, ktorí zabezpečujú kompletné vybavenie kuchýň od nábytku cez profesionálne stroje až po drobné doplnky. A to nielen v reštauráciách, ale aj v kaviarňach, hoteloch, bufetoch a mnohých iných gastro prevádzkach. O aktivitách Gastrokuchýň nielen v relácii Na nože si môžete prečítať aj na www.tophoreca.sk.

Košík

close