Ako si vybrať skladové regály

Skladové regály sú potrebné snáď všade. V školských kuchyniach, reštauráciách, podnikoch a vôbec vo všetkých možných prevádzkach a prevádzkach. Aké vybrať?
Na nerezové regály zabudnite

Pri komunikácii s vedúcimi školských jedální, s managermi reštaurácií, ale aj vo výberových konaniach sa stále stretávam s požiadavkou na nerezové regály. Tie už sú ale podľa mňa dávno prežitkom, takými dinosaurami. Sú ťažké, drahé, zle sa s nimi manipuluje a nosnosť políc nie je nijako závratná.
Vyskúšajte regály z duralu

Sú na trhu už nejakú dobu, ale málokto o nich vie. Dural je zliatina hliníka a horčíka. Ide o výnimočný materiál, ktorý zaručuje ľahkosť a pevnosť.

Tieto regály sú rovnako ako tie nerezovej určené aj do potravinárskych prevádzok. Použité materiály a technické riešenia zaručujú aj vysokú nosnosť políc, ktorá sa pohybuje podľa dĺžky políc od 90 kg do 260 kg na policu.
Skvelé výhody, ktoré oceníte

ľahkosť
väčšiu pevnosť – tým aj daná väčšiu nosnosť políc
variabilita – kedykoľvek môžete police přeskládat a zväčšiť alebo zmenšiť rozostupy medzi nimi alebo rozšíriť o ďalšie police
ľahká preprava – regály sa prepravujú v demontovanom stave, dopravca nevozí “vzduch” a pri väčšej objednávke klesá aj cena prepravy
jednoduchá montáž – montujú sa priamo na mieste (v sklade) a zvládne to s nadsádzkou jeden šikovný človek, ktorému stačí len skrutkovač. Skutočne tak jednoduché to je (lepšie však v dvojici :)).

Tlačiť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *